Ulaznice.hr

City
  • Dubrovnik
  • Duga Resa
  • Karlovac
  • Krapina
  • Plaški
  • Rijeka
  • Samobor
  • Slavonski Brod
  • Slunj
  • Split
  • Sv. Ivan Zelina
  • Veli Lošinj
  • Zadar
  • Zagreb
Category
  • Music
  • Film
  • Theater
  • Sport
  • Tourism
  • SHOW AS:

Videoteka


21.01.2022., Friday


MALA FRIDA

GK "ŽAR PTICA"   21.01.2022. at 17:55

Online tickets are sold out.¸

MALA ČUDA

Studio Exit   21.01.2022. at 19:00

Online tickets are sold out.¸

Bradbury: FAHRENHEIT 451

HNK Ivana pl.Zajca, Rijeka   21.01.2022. at 19:00

Ticket price: 30/40/50/60/70/80/90/100 kn
Sold out.

22.01.2022., Saturday


Romeo i Julija

HNK Ivana pl.Zajca, Rijeka   22.01.2022. at 19:00

Available seats: 20
Ticket price: 50/70/80/90/100/110/120/130 kn

Buy tickets

PLUĆA

Teatar Exit   22.01.2022. at 20:00

Available seats: 25
Ticket price: 75 kn

Buy tickets

Svinje

Voćarska 71, Zagreb   22.01.2022. at 20:00

Available seats: 34
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

23.01.2022., Sunday


MALA FRIDA

GK "ŽAR PTICA"   23.01.2022. at 11:00

Online tickets are sold out.¸

24.01.2022., Monday


Bradbury: FAHRENHEIT 451

HNK Ivana pl.Zajca, Rijeka   24.01.2022. at 19:00

Ticket price: 30/40/50/60/70/80/90/100 kn
Sold out.

25.01.2022., Tuesday


26.01.2022., Wednesday


27.01.2022., Thursday


Mahler: 9. SIMFONIJA

HNK Ivana pl.Zajca, Rijeka   27.01.2022. at 19:30

Ticket price: 50/60/80/100/110/120 kn
Sold out.

28.01.2022., Friday


29.01.2022., Saturday


ORAŠAR

KMD - Velika scena   29.01.2022. at 18:00

Available seats: 3
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

SUSJED

Studio Exit   29.01.2022. at 19:00

Available seats: 1
Ticket price: 70 kn

Buy tickets

Prve dame

Gradsko kazalište mladih   29.01.2022. at 20:00

Available seats: 20
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

30.01.2022., Sunday


KARLSON S KROVA

Kazalište lutaka Zadar   30.01.2022. at 11:00

Available seats: 46*
*Broj slobodnih mjesta dozvoljenih za prodaju
Ticket price: 25 kn

Buy tickets

ORAŠAR

KMD - Velika scena   30.01.2022. at 18:00

Available seats: 3
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

31.01.2022., Monday


01.02.2022., Tuesday


02.02.2022., Wednesday


03.02.2022., Thursday


SUSJED

Studio Exit   03.02.2022. at 19:00

Available seats: 4
Ticket price: 70 kn

Buy tickets

04.02.2022., Friday


05.02.2022., Saturday


06.02.2022., Sunday


07.02.2022., Monday


ORAŠAR

KMD - Velika scena   07.02.2022. at 11:00

Online tickets are sold out.¸

08.02.2022., Tuesday


ORAŠAR

KMD - Velika scena   08.02.2022. at 11:00

Online tickets are sold out.¸

09.02.2022., Wednesday


ORAŠAR

KMD - Velika scena   09.02.2022. at 11:00

Online tickets are sold out.¸

10.02.2022., Thursday


ORAŠAR

KMD - Velika scena   10.02.2022. at 11:00

Online tickets are sold out.¸

11.02.2022., Friday


ORAŠAR

KMD - Velika scena   11.02.2022. at 11:00

Online tickets are sold out.¸

12.02.2022., Saturday


ORAŠAR

KMD - Velika scena   12.02.2022. at 19:00

Available seats: 71
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

Prve dame

Gradsko kazalište mladih   12.02.2022. at 20:00

Available seats: 24
Ticket price: 60 kn

Buy tickets

13.02.2022., Sunday


14.02.2022., Monday


15.02.2022., Tuesday


16.02.2022., Wednesday


17.02.2022., Thursday


18.02.2022., Friday


19.02.2022., Saturday


23.02.2022., Wednesday


24.02.2022., Thursday


25.02.2022., Friday


26.02.2022., Saturday


27.02.2022., Sunday


05.03.2022., Saturday


19.03.2022., Saturday


02.04.2022., Saturday


11.07.2022., Monday


All rights reserved Dekod d.o.o.

Cart